ROTONajlepsze wykonanie, nowoczesny design.

Lepiej przemyślane okna dachowe Roto

Okna dachowe Roto sprawdzają się doskonale zarówno w nowym budownictwie, jak i w budynkach remontowanych i modernizowanych. Szeroki zakres różnego rodzaju rozwiązań pozwala zapewnić na poddaszu jeszcze większą ilość światła z zachowaniem najwyższego komfortu użytkowania, a to wszystko w najwyższej jakości "german made". 


W pełni automatyczne okno uchylno-wysokoosiowe
ROTO i8
Komfort zdalnego sterowaniaNadszedł czas, aby na nowo zdefiniować komfort mieszkania na poddaszu. Okno RotoComfort i8 jest pierwszym w pełni automatycznym oknem uchylno-wysokoosiowym, w którym napęd okna został całkowicie zintegrowany z jego konstrukcją, pozostając niewidocznym dla użytkownika poddasza.

 

Obsługa okna jest możliwa za pomocą przełącznika, pilota, smartfona bądź tabletu. 
Dodatkowo okno otwiera się szybciej niż w innych tradycyjnych modelach okien dachowych zdalnie sterowanych i dostępne jest z niskoemisyjnym pakietem szybowym, który pozwala na oszczędność energii.

Okno uchylno-wysokoosiowe Designo R8


Okno Designo R8 zajmuje szczególne miejsce wśród wszystkich okien dachowych Roto. Dzięki podwójnemu systemowi otwierania sterowanemu jedną klamką wyróżnia się najwyższą funkcjonalnością oraz niezwykłą energooszczędnością. Obniżony montaż, nowoczesny design i kolor zewnętrznego oblachowania (antracyt metallic) umożliwiają idealną integrację okna z połacią dachową.
 

 

Okno wysokoosiowe Designo R7

Okno wysokoosiowe Roto Designo R7 wyróżnia się w stosunku do tradycyjnego okna obrotowego lepszą funkcjonalnością oraz wyższym komfortem obsługi. Oś obrotu okna umieszczona jest w ¾ wysokości, dzięki czemu otwarte skrzydło „nie wchodzi do pomieszczenia”, zapewniając w ten sposób swobodny oraz bezpieczny dostęp do otwartego okna w pozycji wyprostowanej. Wąskie profile ram pozwalają na idealne doświetlenie poddasza. 


Okno obrotowe Designo R4

Okno dachowe Designo R4 posiada oś obrotu w połowie wysokości, obsługiwane jest jedną klamką znajdującą się u dołu okna. Okno charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem oblachowania zewnętrznego w wyjątkowej kolorystyce antracyt metallic. Jest to doskonałe uzupełnienie okien dachowych Designo R7 w miejscach trudno dostępnych.


Okno obrotowe RotoQ4

 

Nowoczesny design, wysoka jakość, energooszczędność - to cechy okna RotoQ. Drewniane okno obrotowe nowej generacji przekonuje sprytnymi rozwiązaniami oraz ergonomicznym kształtem klamki. Okno RotoQ oferuje wysoki komfort obsługi, który  można jeszcze  zwiększyć za pomocą licznych akcesoriów montowanych beznarzędziowo.


Azuro

panoramiczne okno dachowe o rekordowym rozmiarze
2,60 m x 1,70 m

 

Z Azuro to wszystko jest możliwe. Przy użyciu jednego przycisku ogromne skrzydła przesuwają się na bok i pozostawiają wolną, otwartą przestrzeń.
 

 

Zalety:

 • mieszkanie z magią atelier
 • ogromna powierzchnia otwarcia 2,60 x 1,70 m
 • wygodna elektryczna obsługa okna
 • opatentowana technika "samonakładania" odsuwanych skrzydeł
 • łatwe czyszczenie
 • wysoka jakość "made in Germany"
 • ochrona słoneczna i maskownica na życzenie
 • seryjny czujnik deszczu
 • przedział zastosowania: od 25° do 65°
   


Akcesoria do okien dachowych Roto
to
Indywidualny komfort

 
Roto proponuje Państwu wiele produktów takich jak: 
 • rolety zewnętrzne, czy markizy, umożliwiające skuteczną ochronę przed słońcem, upałem i zimnem, 
 • akcesoria wewnętrzne oraz maskownice, pozwalające nadać wnętrzu wyjątkowy charakter, sterowniki oraz siłowniki, 
 • gwarantujące komfortową obsługę okien, przeznaczonych do zadań specjalnych