VELUX

  


Grupa VELUX cały czas się rozwija i inwestuje w nowe technologie, dbając jednocześnie o najwyższe standardy jakości, bezpieczeństwa pracy i ochrony środowiska. W ciągu ostatnich trzech lat Grupa VELUX zainwestowała w Polsce ponad 350 mln zł na modernizację fabryk i dostosowanie ich do produkcji Nowej Generacji okien VELUX. Była to największa inwestycja w 25-letniej historii Grupy VELUX w Polsce. Okna Nowej Generacji są bardziej energooszczędne, dostarczają więcej światła i zapewniają większy komfort użytkowania. Nowa generacja okien do poddaszy VELUX wyznacza nowe standardy efektywności energetycznej i wygody ich użytkowania.

Celem opracowania nowej linii okien było znalezienie odpowiedniej konstrukcji, która zapewniałaby oszczędność energii przy zachowaniu wysokiej jakości. Jednocześnie zachowane zostały sprawdzone rozwiązania, które zawsze były znakiem firmowym okien do poddaszy VELUX. Wraz z wprowadzeniem VELUX Thermo Technology nowa generacja okien zyskała lepsze właściwości izolacyjne, obniżając współczynnik izolacyjności dla standardowych okien dachowych Uw do 1,2. To, w połączeniu z większą powierzchnią szyby, która nie tylko zapewnia do 18% więcej światła, ale również pozyskuje więcej pasywnej energii słonecznej do naszych domów, sprawia, że nowe okna dachowe podnoszą bilans energetyczny i efektywność energetyczną do nowego i znakomitego poziomu.


 

Kolejna generacja okien VELUX oferuje kilka nowych oraz wiele udoskonalonych funkcji:
  • Lepsza izolacyjność cieplna dzięki VELUX Thermo Technology o współczynniku przenikania ciepła obniżonym do wartości Uw = 1,2 W/m2K dla standardowych okien dachowych
  • Do 18 procent więcej światła dziennego
  • Lepszy bilans energetyczny okna
  • Nowy standard obsługi dzięki dotykowemu panelowi zdalnego sterowania VELUX INTEGRA® o bogatym oprogramowaniu
  • Światowej klasy wzornictwo, dzięki węższym skrzydłom i ościeżnicom, a także zmienionemu oblachowaniu


Rolety do okien dachowych VELUX - dekoracyjne i zewnętrzne
Idealne rozwiązanie ma dwie strony

 

Uczucie doskonałego komfortu uzyskasz dzięki właściwej kombinacji produktowej. 
Po pierwsze zacznij od kontroli ilości światła i blasku słonecznego, aby uzyskać miłe i funkcjonalne oświetlenie wnętrza lub efekt całkowitego zaciemnienia. 
Po drugie ochroń swój dom przed nadmierną ilością ciepła pochodzącą od słońca. 
Innymi słowy, aby uzyskać najlepsze rozwiązanie trzeba połączyć rolety wewnętrzne z roletami zewnętrznymi lub markizami.