BLACH-POL



 


BLACHODACHÓWKA KARPIÓWKA

To najbardziej oryginalna blachodachówka w Polsce, produkowana według innowacyjnej technologii. Posiada specjalnie uformowany rowek kapilarny, który umożliwia idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu jednocześnie maskując miejsca połączeń połaci oraz rynienki przelewowe, które zapewniają szczelność.

Wyglądem imituje pokrycie z dachówki ceramicznej, choć jest o wiele lżejsza, dzięki czemu można nią pokrywać dachy starych budynków bez nadmiernego obciążania konstrukcji i łatwo ją wkomponować w istniejące realizacje z tradycyjnej karpiówki. Przeznaczona jest do wszystkich rodzajów dachów o kącie nachylenia min. 30°.


Blachodachówka Symetria / Symetria de Lux


dwie odsłony w jednym przetłoczeniu:

 

  • Symetria - klasyczna blachodachówka 
  • Symetria de Lux - blachodachówka modułowa

Blachodachówka SYMETRIA to innowacyjny model stalowego pokrycia dachowego – połączenie klasycznego wzoru z nowoczesnym design pokryć dachowych najnowszej generacji. Produkt wyróżnia się zarówno niepowtarzalnym zharmonizowany kształtem jak i precyzyjnie wyprofilowanymi krawędziami, dzięki którym łączenie są niewidoczne. Dodatkowo załamania światła i cienie tworzące się w miejscach przetłoczeń sprawiają, że każdy dach nabiera niepowtarzalnego charakteru.

Blachodachówka SYMETRIA de LUX to modułowa wersja klasycznej blachodachówki Symetria z jej wszystkimi zaletami. Dodatkowo zapewnia mniejszy odpad przy skomplikowanych kształtach dachu.


Blachodachówka Symetria / Symetria de Lux


dwie odsłony w jednym przetłoczeniu:
 

  • Husaria - klasyczna blachodachówka 
  • Husaria de Lux - blachodachówka modułowa
Blachodachówka HUSARIA to innowacyjne i unikatowe wzornictwo przywodzące na myśl estetykę dachówki ceramicznej, które sprawia że dach jest piękny, trwały i praktyczny. Blachodachówka wytwarzana jest ze szwedzkich blach (SSAB) z powłoką PUREX oraz z blach niemieckich z powłoką matową i w połysku. Husaria wyróżnia się niepowtarzalnym kształtem (5 fal dolnych i 6 wierzchołków) - a ponadto posiada specjalnie wyprofilowane naroża, aby umożliwić idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu. Moduł 350 mm blachodachówki HUSARIA zapewnia mniejsze ilościowo zużycie łat, wkrętów, a tym samym krótszą pracę wykonawcy. Gwarancja nawet do 40 lat (PUREX). Husaria przeznaczona jest do pokrywania wszelkich rodzajów dachów o minimalnym kącie nachylenia, wynoszącym 15 stopni. Możliwość zamówienia arkuszy HUSARII ciętych na wymiar, pozwala na realizację najbardziej nietypowych konstrukcji.

Blachodachówka SYMETRIA de LUX to modułowa wersja klasycznej blachodachówki Symetria z jej wszystkimi zaletami. Dodatkowo zapewnia mniejszy odpad przy skomplikowanych kształtach dachu.


CLICK PANEL NEO

 

Blachę na rąbek stojący zaprojektowano tak, by była w stanie sprostać najwyższym standardom estetycznym, funkcjonalnym i konstrukcyjnym. Klasyczna i prosta w formie – idealnie łączy tradycje z nowoczesnością, wkomponowuje się w każdą otaczającą architekturę. Niewątpliwym atutem tego rodzaju pokrycia dachowego jest brak widocznych zamocowań panelu na połaci. Zaprojektowany zamek zatrzaskowy pozwala na szybkie i pewne łączenie paneli bez potrzeby stosowania dodatkowych elementów łączących. Zaś rozmieszczenie otworów montażowych wzdłuż rąbka sprawia, że wkręty mocujące są zasłonięte przez sąsiedni panel.



PANEL ELEWACYJNO-KOMINOWY
Okładziny listwowe typu panel są znakomitym produktem służącym do obudowy ścian, fasad budynków oraz kominów. Z jednej strony stanowią efektowną ozdobę elewacji, z drugiej chronią ją przed działaniem zmiennych warunków pogodowych.
 


Wyróżniają się prostym kształtem, co ułatwia szybki montaż. Atutem panelu jest łatwość jego obróbki oraz bogata paleta kolorów. Maksymalna długość panela może wynosić do 7 metrów.
 
Grubość blachy z jakiej produkowane są panele to 0,5 mm. Gwarancja min. 10 lat.